آموزش فعالیت‌های ورزشی در خانه

آموزش فعالیت‌های ورزشی در خانه

مرکز آموزش آنلاین پرسپولیس_گروه تربیت بدنی :

وزیر ورزش و جوانان در نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی اعلام کرد که این وزارتخانه در نظر دارد با همکاری شبکه‌ ورزش و شبکه سلامت با استفاده از ظرفیت رشته های قابل اجرا در منازل برنامه‌های ورزشی تفریحی و فراغتی را تولید و پخش کند.

به گزارش مرکز آموزش آنلاین پرسپولیس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در نامه دکترسلطانی‌فر به علی‌عسگری آمده است:

بنا به شرایط شیوع بیماری کرونا و ضرورت پیش بینی تمهیدات لازم برای حفظ سلامت و نشاط مردم این وزارتخانه در نظر دارد با همکاری شبکه های ورزش و سلامت با استفاده از ظرفیت رشته های قابل اجرا در منازل برنامه های ورزشی تفریحی و فراغتی را تولید و پخش کند.

با عنایت به اهمیت موضوع، دستور لازم از طریق کار گروه ذیربط با حضور نمایندگان صدا وسیما، فدراسیون‌های ورزشی، فدراسیون پزشکی ورزشی و کارشناسان مرتبط با مسئولیت معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی این وزارت صورت پذیرفته است.

در این نامه همچنین در خصوص تامین منابع پیش بینی حمایت این وزارتخانه از طریق قرار داد مشارکت در تولید و پخش ب نامه بند ج ماده ۳۷ قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور اشاره شده است‌.