قلعه‌نویی: من با این بازیکنان مربی ثروتمندی هستم

قلعه‌نویی: من با این بازیکنان مربی ثروتمندی هستم

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال : سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: وقتی شما بازیکنانی دارید که با قلب‌شان بازی می‌کنند شما مربی ثروتمندی هستید.

امیر قلعه نویی آی تی فوتبال

 

امیر قلعه‌نویی پس از پایان دیدار تیم‌های ملی ایران و ازبکستان در نشست خبری با تبریک به تماشاگران دو تیم اظهار کرد: باید از تماشاگران دو تیم به ویژه تماشاگران ایرانی قدردانی کنم. ایرانی‌ها امشب ما را تنها نگذاشتند و قدردان آنها هستم.
او با اشاره به مصدومیت علیرضا بیرانوند و سعید عزت اللهی اظهار کرد: در همان دقایق ابتدایی با آن مصدومیت به تیم ما شوکی وارد شد و در طول بازی نگران وضعیت علیرضا بیرانوند بودیم. در بین دو نیمه با صحبتهایی که با بازیکنان داشتیم سعی کردیم آنها را از فضای ایجاد شده در نیمه نخست خارج کنیم، ضمن اینکه وظایف تاکتیکی را به آنها گوشزد کردیم. یک گل به ثمر رساندیم و می‌توانستیم یکی دو گل دیگر بزنیم و البته از آن طرف در بعضی صحنه‌ها هم حریف موقعیتهای خوبی داشت. این دیدار، بازی بود بود که حریف هم می‌توانست پیروز شود اما خدا را شکر ما برنده شدیم.
سرمربی تیم ملی با تبریک به فوتبال ازبکستان اظهار کرد: روز گذشته هم در نشست خبری گفتم که فوتبال ازبکستان در حال پیشرفت است. این پیشرفت چه در فوتبال پایه است و چه در سطح بزرگسالان.
قلعه‌نویی افزود: به غیر از نتیجه‌ای که به دست آمد ما امروز یک پیروزی دیگر هم کسب کردیم. وقتی بیرانوند و عزت اللهی مصدوم شدند به عزت‌اللهی گفتیم برای سلامتی‌ات تعویض‌ات کنیم اما او گفت که ادامه می‌دهم. وقتی شما چنین بازیکنانی دارید که با قلب‌شان برای تیم کشورشان بازی می‌کنند، شما مربی ثروتمندی هستید و من از بازیکنانم تشکر می‌کنم.


ارتباط با ما

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball