آموزش آنلاین مربیگری 4dpro (کیش تک)

پردیس فناوری کیش_طرح مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت_دپارتمان ورزشی برگزار می کند ؛

آموزش آنلاین مربیگری 4dpro (کیش تک)

  • 4dpro چیست؟

فوردی پرو یک وسیله ورزشی با ۴ بند می باشد که یک نوع از ورزش های تی آر ایکس می باشد. کیفیت بالا و استحکام این بندها و وجود تمرینات رقابتی و جذاب در ورزش ۴dpro باعث جذب طرفداران زیادی به این ورزش شده است.

  • ورزش 4dpro چگونه است؟

شما به وسیله ی فوردی پرو در هوا تاب می خورید، چرخ می زنید، جهش می کنید و اشکال مختلف پریدن را امتحان می کنید. در کنار همه این فعالیت های مفرح کالری هم می سوزانید. . شما در این ورزش با استفاده از چند کش ساخته شده با تکنولوژی پیشرفته در امنیت کامل بوده و می توانید آزادانه به اطراف بروید..فوردی پرو معمولا با تی آر ایکس و ریپ ۳۶۰ اشتباه گرفته می شود. این ورزش تفاوت های زیادی در جزئیات این سه ورزش وجود دارد. تنها شباهت هر سه در معلق نگهداشتن ورزشکار است.

 

 

 

ثبت نام در 

rahyaranlms.ir/sport1

  • ساختار 4dpro

این ورزش پر طرفدار اختراع کشور آلمان است. مبدع این ورزش پرطرفدار دکتری ایرانی بوده است. دکتر غروی مخترع ورزش فوردی پرو همچنان پرچم دار این ورزش مهیج است. این ورزش به نوعی یک ایده ناب آریایی می باشد. ورزش 4dpro قلاب های مستحکم ، چهار بند چتر بازی ، حلقه های فولادی و کمر بند ترکیبی تشکیل شده است . ورزش فوردی پرو مناسب برای قسمت های شکم ، پهلو ، پاها و بالا تنه می باشد.

  • مزایای ورزش 4dpro

فوردی پرو ورزشی مهیج است و به همین خاطر در زمان ورزش، مقدار زیادی آدرنالین در بدن ترشح می شود که کاهنده استرس خواهد بود. ورزشکار زمانی که این تمرینات را انجام می دهد حس خوبی گرفته و بی وزنی ای که در تمرینات وجود دارد باعث رهایی از تمامی استرس ها خواهد شد.

فوردی پرو از نمونه ورزش هایی است که در ایران آینده ی خوشایندی خواهد داشت زیرا علارغم حمایت خوب اشخاص کاردان از این ورزش گران بها و مفرح ؛ دارای زیر ساخت های خیلی خوبی نیز  هست چون مردم ما تا حدود خیلی زیادی با ورزش های معلق ارتباط خوبی برقرار کردند .


نحوه برگزاری : آنلاین همزمان

ثبت نام در 

rahyaranlms.ir/sport1

 


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶        ۰۲۱۶۶۹۱۹۶۶۳             ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۰             ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانیخیابان جمالزاده شمالی ، بعد از بلوار کشاورز پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش : 

سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام kishtech@ 

 اینستاگرام   rahyaranlms           kishtech.ir

لینکدین www.linkedin.com