دانایی: پرسپولیس قوی‌ترین تیم ایران است

دانایی: پرسپولیس قوی‌ترین تیم ایران است/ بازی‌مان مقابل این تیم حیثیتی بود و نباید می‌باختیم

دانایی: پرسپولیس قوی‌ترین تیم ایران است/ بازی‌مان مقابل این تیم حیثیتی بود و نباید می‌باختیم

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد دیدار مقابل پرسپولیس برای شاگردان تارتار حیثیتی بوده است و آنها نهایت تلاش خود را برای پیروزی در این بازی کرده‌اند.

سجاد دانایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی تیمش برابر پرسپولیس گفت: متأسفانه قبل از این بازی یک جو ناجوانمردانه در مورد مهدی تارتار درست شده بود و به همین دلیل این بازی برای ما یک بازی حیثیتی بود و دوست نداشتیم به پرسپولیس ببازیم. حتی گل اول را هم زدیم و در طول بازی نیز چند موقعیت خوب را از دست دادیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در دیدار برابر پرسپولیس عقب‌نشینی کردند، اظهار داشت: پرسپولیس قوی‌ترین تیم ایران است و به اصفهان آمده بود تا این بازی را ببرد. خیلی از تیم‌ها برابر پرسپولیس عقب‌نشینی می‌کنند و از طرفی ما هم گل زده بودیم و دنبال حفظ نتیجه بودیم. با این حال روی ضدحملات موقعیت‌های خوبی داشتیم و برابر پرسپولیس مستحق گرفتن سه امتیاز بودیم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در واکنش به اعتراض پرسپولیسی‌ها به صحنه‌ای که مهدی عبدی در محوطه جریمه ذوب‌آهن سرنگون شد، تصریح کرد: من در آن صحنه با پای راستم توپ را گرفتم و عبدی هم خودش را انداخت تا پنالتی بگیرد. آن صحنه اصلاً پنالتی نبود.

دانایی در مورد بازی بعدی تیمش برابر تراکتور هم خاطرنشان کرد: بازی سختی است، ولی ما میزبان هستیم و باید سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم تا جایگاه‌مان در جدول بهتر شود.


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانی : خیابان جمالزاده شمالی نبش کوچه سرو پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش :

سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir          

لینکدین www.linkedin.com