بایرن به دنبال حفظ لواندوفسکی و جذب مانه

مهاجم سنگالی لیورپول در لیست خریدهای تابستانی بایرن مونیخ قرار دارد.

بایرن به دنبال حفظ لواندوفسکی و جذب مانه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تلاش روبرت لواندوفسکی برای جدایی از بایرن مونیخ، مدیران این باشگاه آلمانی را برای یافتن جانشینی مناسب برای این مهاجم لهستانی به فکر فرو برده است. بر اساس گزارش رسانه‌های آلمانی از سادیو مانه، عثمان دمبله و داروین نونس به عنوان گزینه‌های جاشینی لواندوفسکی 33 ساله یاد شده است، اما به نظر می‌رسد مهاجم سنگالی لیورپول هدف اصلی بایرنی‌ها برای جانشینی ماشین گلزنی‌شان است.

بر اساس گزارش روزنامه آلمانی «بیلد»؛ جذب سادیو مانه در حال حاضر اولویت اصلی بایرن مونیخ است و مذاکرات مدیران این باشگاه آلمانی با مدیر برنامه‌های این بازیکن شدت گرفته است. طبق این گزارش؛ بایرن اما در حال برنامه‌ریزی برای داشتن همزمان مانه و لواندوفسکی برای فصل آینده است، یعنی استفاده از مانه در پست بال هجومی و استفاده از لواندوفسکی در نوک خط حمله.

«بیلد» در ادامه خبر داد؛ پیوستن سادیو مانه به بایرن احتمال ماندن سرژ گنابری در جمع باواریایی‌ها را کاهش می‌دهد. این بازیکن آلمانی پیشنهاد بهبود یافته بایرن را نپذیرفته و احتمال جدایی‌اش از این تیم در این تابستان در حالی که یک فصل دیگر هنوز قرارداد دارد، هست.

بایرن مونیخ برای عملی کردن انتقال مهاجم سنگالی لیورپول به جمع شاگردان ناگلسمان حاضر به پرداخت 30 میلیون یورو است، اما لیورپول برای موافقت با این انتقال چیزی در حدود 50 میلیون یورو می‌خواهد. پاری‌سن‌ژرمن هم مانه را زیرنظر دارد و رقیب بایرن در این راه است.

سادیو مانه در گفت‌وگویی جدید با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» درباره آینده حرفه‌ای‌اش گفت: پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا پاسخ این سئوال را خواهم داد.

سادیو مانه 30 ساله که تنها یک فصل دیگر با لیورپول قرارداد دارد، تاکنون در 268 بازی آمار 120 گل‌زده و 48 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانی : خیابان جمالزاده شمالی نبش کوچه سرو پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش :

سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir          

لینکدین www.linkedin.com​​​​​​